Hakkımızda


Başlangıç

Mavi Beton olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana, doğaya ve elbette çevreye saygıyla yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceğimizi inşa etmeye devam ediyoruz. Gelecek fikrinden yola çıkarak mimari, yatırım değeri yüksek yeni yaşam alanlarıyla ülkemiz ve insanlarımız için projeler üretmek için çalışıyoruz. Sevgi ve tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi yüksek kaliteli proje hedefleri ve modern yaşam gerekliliği çabası içerisinde yürütmekteyiz.

Başarı Öyküsü

Farklı ve kaliteli projelerimizle Türk ekonomisi başta olmak üzere insanımızın yaşamına da artı değer katma konusunda proje ve çalışmalar yaratmaktayız. Uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ile Mavi Beton standart olan değerlerinizi yükseltmeyi hedeflemeye devam etmektedir.

Yenilik

Şirket kimliğinde modernlik ve özgün mimari ilklerini yansıtan Mavi Beton olarak yenilik kavramından hiç uzaklaşmayan bir misyonda ilerleme kaydetmekteyiz. Yeniliğin proje ve hizmetlerimize yansıtarak kaliteli yaşamı destekleme konusunda öncü olmaktan gurur duyuyoruz.

Şirket Politikamız


MaviBeton Oluşumu

Mavi Beton şirket grubu olarak konut yapı projelerinin yanı sıra Prekast cephe giydirme sektöründe ileri teknolojiyi kullanarak kalifiye personel çalıştırmak, sürekli AR-GE çalışmalarına destek vermek, bu sayede müşterilerine güvenilir, sorunsuz ürünü sunmak gibi konuları birinci ilke olarak benimsemiş bir oluşumdur.

Takım ruhunu benimsemiş, üretilen ürünün önemini idrak etmiş, özveriyle çalışan elemanlarımız, kalitemizin birer mihenk taşlarıdır.

Kalite Kumaşı

Tüm birimlerde sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, kaynakların etkili kullanılmasını sağlayıp etkinliği ve verimliliği arttırmak; Müşteri Memnuniyetini ilk hedef kabul ederek ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek şirket politikamızdır.

Misyonumuz


Tecrübe

Mavi Beton misyon olarak iş yaptığı her sektörde çevreye uyumlu, insana ve doğaya saygılı, yaşam kalitesine değer ve konfor katacak projeler üretmeyi amaçlar. Aynı zamanda nitelikli ürün ve hizmet üretimi ile sürdürülebilir bir iş modeli oluşturma hedefindedir.

Başarı

Başarı odaklı Mavi Beton kültürünü güven temellerinde birleştirip, gelecek kuşaklara ulaştırmak için ‘içten dışa mutluluk’ anlayışını benimserken konforlu yaşam alanları tasarlanıp inşa edilmektedir.

Güncel

Mavi Beton’un güncel olarak Kocaeli-Darıca bölgesindeki Teras Evler projesi haricinde Tuzla Tepeören’de temeli atılan Blue Hill Luxury Villas projesi de bulunmaktadır. Şimdilerde sizleri Darıca’nın en güzel noktalarından birinde, mavi ve yeşilin kucaklandığı Teras Evler’de konforu taçlandırmaya davet ediyoruz.

Geri Dönüşlerimiz